KONST / Litografier / Litografi 14099073
nr 1409 9073
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Litografi, "Slussen". Signerad, numrerad 18/100, daterad -87. Motivet: 45x55, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Utrop:
600 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:56:56
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund